share week 2015

Share week, to pomysł Andrzeja z bloga jestKultura.plFajna inicjatywa, w której postanowiłam wziąć udział i polecić moje ulubione blogi.

Zasady:

Nie jest ich dużo, ale skoro akcja ma w tym roku szanse przebić ćwierć tysiąca uczestników (a ja organizuję ją sam i póki co bez żadnej zewnętrznej pomocy) to będę bardzo wdzięczny za ich przestrzeganie:

  1. Na swoim blogu / vlogu publikujesz materiał, w którym polecasz trzech innych autorów
  2. Kryterium jest jakość, “ważność” danego blogera w Twoim życiu, jego lub jej wpływ na Twoje życie, efekt “wow” i inne niezwiązane z zasięgami sprawy
  3. Link do swojego materiału-polecenia wrzucasz do komentarzy pod tym wpisem
  4. Swoje polecenia z Twojego bloga/vloga przepisujesz też do formularza w tym wpisie
  5. Dobrze się bawisz :)

Trochę żałuję, że muszę wybrać tylko trzy blogi, bo te, które lubię, chętnie czytam jest zdecydowanie więcej. Te, które wybrałam nie należą do nowych, mają w sobie coś, co sprawia, że chce się więcej i więcej :)

Wittamina

share week 2015

Do Arleny mam ogromny sentyment, to jest pierwszy blog, który zaczęłam czytać regularnie. Wspaniałe treści, błyskotliwość i poczucie humoru. Arlena uczy poprawności językowej, z którą sama miewam problemy, co w ogóle nie przeszkadza mi w tym, aby czytać jej kolejne wpisy – a nóż może w końcu coś wpadnie do głowy i nie będzie chciało z niej wypaść ;) Wittamina dostępna jest także na Vine, choć widziałam te filmiki sto razy, w ogóle nie widzę powodu, aby nie zobaczyć ich po raz sto pierwszy ;)

Malvina Pe

share week 2015

Choć nie jestem fanem przesadnie częstych publikacji, to u Malviny mogą pojawiać się one nawet kilka razy dziennie :) Lubię jej sposób postrzegania rzeczywistości, nazywania rzeczy po imieniu i brak ściemy. 100% fajnego człowieka z głową pełną fajnych myśli, biere ją w całości.

Lifemanagerka

share week 2015

Niesamowicie kreatywna, inspirująca, rozwijająca swoje pasje osoba. Mobilizuje do zmian w życiu i pokazuje jak można w mądry sposób zarządzać sobą. Od pół roku możemy oglądać jej autorski program ZdrowoMania, każdy odcinek składa się z trzech części i trwa ok. 10-11 minut, czyli tyle ile trwa przerwa w pracy ;) Zachęcam do subskrypcji, bo ciekawie tam prawi!

Oprócz tych blogów, jest cała lista innych, które chętnie odwiedzam. Uwielbiam Kasię z Pięknie Jest Żyć za jej pozytywną energię, a Ania z Kino Świnka dba o to, abym dobre filmy oglądała, Weronika z Mavelo niesamowicie ciepła osoba z duszą artystki. I ta dwójka, która ma na wszystko Wybiegane, zaraża optymizmem, aż chce się założyć buty i iść pobiegać :) Oj mogłabym tak wymieniać w nieskończoność, a Wy macie swoją ulubioną trójkę? Podzielicie się? :)

źródło zdjęcia głównego: http://jestkultura.pl/2015/polecamy-najlepsze-blogi-share-week-2015/

Udostępnij: