O mnie

o mnie

Cześć! Mam na imię Karolina i bardzo mi miło, że tu jesteś. Jestem marketingowcem, freelancerem, żoną, a od niedawna spełniam się jako mama Szczepana. Mam dwa psy, bez których nie wyobrażam sobie mojej codzienności.

Na codzień pracuję w domu, a kiedy czuję się samotnie pakuję laptopa i pędzę do kawiarni, posłuchać hałasu i pogapić się na innych ludzi. Nie przeszkadza mi wtedy gwar, wręcz przeciwnie napędza mnie on do pracy. Jestem totalnie uzależniona od kawy i muzyki, która od zawsze była bardzo ważna w moim życiu. 

Nałogowo oglądam seriale, a moim głównym dostawcą jest Netflix. Na blogu jest cykl SeriaLove, gdzie chętnie polecam tytuły, które warto obejrzeć.

W mojej dobie nie może zabraknąć aktywności sportowej, jest mi ona potrzebna jak tlen. Odkąd pamiętam zawsze byłam wysportowana, lubię biegać, jeździć na rolkach, grać w badmintona na macie, ćwiczyć w domu na macie, ewentualnie robić bicki nosząc i podrzucając syna ;)

Mam duże poczucie humoru, ogromną wyobraźnię i dystans do siebie. Kocham suchary, mogłabym je opowiadać pół dnia, a kolejne pół – słuchać ich.

Miło mi Cię tu gościć :)

O Blogu

Blog Mrs. Lifestyle powstał przy okazji jednego z projektów, w którym miałam przyjemność uczestniczyć oraz z potrzeby motywacji siebie do działania. Pisanie i dzielenie się z Wami moją codziennością stało się uzależniające, a Wasze ciepłe słowa sprawiają, że chce mi się bardziej.

Blog rozwija się razem ze mną, jest podzielony na 4 kategorie:

  • Lifestyle, rzeczywistości moimi oczami
  • Parenting, odkąd zostałam mamą chętnie dzielę się swoimi obserwacjami, odczuciami związanymi z wychowywaniem dziecka. Nie udzielam porad, raczej opowiadam o tym jak ja to robię
  • Kulinaria, jestem ogromną fanką zdrowego stylu życia, dużo eksperymentuję w kuchni, sprawia mi to dużo przyjemności, a efektem moich szaleństw dzielę się na blogu
  • Przegląd miesiąca, są to moje ulubione posty, uwielbiam takie podsumowania, bowiem sporo mówią mi o tym, czy efektywnie wykorzystałam miesiąc czy może przebimbałam go w towarzystwie lenia

Social media

Znajdziesz mnie również w mediach społecznościowych, gdzie jestem codziennie, dowiesz się tam co u mnie słychać oraz otrzymasz powiadomienia o nowych postach na blogu. Zachęcam Cię do polubienia mnie na:

Facebooku

Instagramie

Bloglovin

Kontakt

Jeżeli masz ochotę do mnie napisać, nie krępuj się :)

kontakt@mrslifestyle.pl