Jaki wybrać kurs przedłużania rzęs? Kraków to jedno z miejsc, w którym możesz go zrobić!

Szkoła make-up i stylizacji Provoque – postaw na profesjonalizm i wysoką jakość szkolnictwa!

Provoque to innowacyjna szkoła make-up i stylizacji, która oferuje profesjonalną, wysokiej jakości edukację dla osób szukających zawodu wizażysty, stylistki rzęs, stylistki paznokci, stylistki brwi oraz tatuatora. Szkoła stawia na nowoczesne metody kształcenia, które są szyte na miarę wymogów świata Fashion. Nasza oferta jest elastyczna – każda z osób może wybrać kurs lub szkolenia dopasowane do jej potrzeb. W tej szkole zapewniają najwyższą staranność w nauce i miłą atmosferę podczas zajęć. Gwarantują profesjonalne nauczanie na najwyższym poziomie, które przygotuje do pracy zawodowej z zachowaniem wszystkich standardów branżowych.

Kurs przedłużania rzęs Kraków – zdobądź potrzebną wiedzę tylko w 3 dni!

Jeżeli pragniesz otworzyć własny salon kosmetyczny lub zastanawiasz się, jak zwiększyć atrakcyjność swojej oferty, polecamy kurs przedłużania rzęs Kraków w Provoque – szkole make-up i stylizacji. U nich w 3 dni nabędziesz niezbędną wiedzę i doświadczenie, które pozwolą Ci osiągnąć sukces w zawodzie stylisty rzęs. Z nimi nauczysz się, jak wykonywać zabiegi przedłużania rzęs profesjonalnie i bezpiecznie. Przez 8 godzin dziennie będziesz miał okazję poćwiczyć swoje umiejętności na główkach treningowych i modelkach, korzystając z najwyższej jakości produktów. Otrzymasz również cenne rady od wykwalifikowanego instruktora, który chętnie udzieli Ci wskazówek odnośnie do pracy w zawodzie. Dlatego kurs przedłużania rzęs Kraków w pełni przygotuje Cię do tworzenia pięknych i trwałych stylizacji rzęs.

Kurs rzęs w Krakowie dla początkujących – potrzebujesz wyłącznie kilku dni!

Kurs przedłużania rzęs Kraków to idealna okazja dla początkujących specjalistów wizażu, którzy pragną szybko zdobyć wiedzę i umiejętności. W ciągu zaledwie trzech dni poznasz trzy najsłynniejsze metody stylizacji. Pierwszego dnia skupisz się na zagęszczeniu rzęs metodą 1:1, drugiego na technice przerzucania 2:1/3:1, a ostatniego na tajnikach przedłużania rzęs metodą Hollywood Effect. Podczas kursu nauczysz się tworzenia portfolio ze zdjęciami przed i po co stanie się Twoją wizytówką. Po ukończeniu kursu stylizacji rzęs otrzymasz certyfikaty w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie ukończenia kursu.